Ostutingimused

Kuidas osta?

 

Lisage meeldiv toode ostukorvi.

Avage ostukorv ja vaadake oma tellimus üle. Vajadusel tehke muudatused.

Ostmiseks klikkige „Telli“ ning täitke vajalikud väljad oma andmetega. Vajadusel saate veel tellimust muuta nupu alt „Muuda korvi sisu“. Kinnitage, et nõustute Ostutingimustega ja klikkige „Esita tellimus.“

Maksmiseks valige sobiv makseviis ja teostage makse läbi Maksekeskuse. Tellimus kinnitatakse ja kaup pannakse teele pärast maksmist.

Paavli e-poes müüdavat kaupa ei ole Paavli Kaltsuka pärispoes ehk müügisaalis ning müügisaalis müüdavat kaupa ei saa osta e-poest.

 

Ostutingimused

  1. Ostutingimuste kehtivus

1.1. Ostutingimused kehtivad paavlikaltsukas.ee veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja Paavli Kaltsukas OÜ (edaspidi Paavli e-pood) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

1.2. Ostutingimused ei saa vastuolus olla Eesti Vabariigis kehtivate õigusnormidega ning vajadusel (vaidluste või puuduva informatsiooni puhul) on antud normidega täiendatud.

1.3. Paavli e-pood jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja hinnakirja ühepoolselt muuta. Nimetatud muudatusi kajastatakse paavlikaltsukas.ee veebilehel.

1.4. Paavli e-poes tellimust vormistades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud ostutingimustega ja on nendega nõus.

 

  1. Hinnakiri

2.1.  Müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

2.2. Paavli e-pood jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

 

  1. Tellimuse vormistamine ja kauba eest tasumine

3.1.  Tellimus tuleb vormistada läbi paavlikaltsukas.ee ostukorvi.

3.2. Müügileping loetakse sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse peale seda kui Klient on tellimuse eest tasunud.
3.3 Kõik tasumata tellimused tühistatakse 1h jooksul peale tellimuse vormistamist.
3.4 Aksepteerime ainult läbi maksekeskuse sooritatud makseid

 

  1. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

4.1. Tooted postitame Kliendile hiljemalt 7 tööpäeva jooksul. Antud tarneaegadele tuleb juurde Eestisisese postiliikumise aeg 1-3 tööpäeva. Paavli e-pood ei kohustu Kliendile tooteid teele panema nädalavahetustel ja pühadel.

4.2. Paavli e-pood ei ole vastutav tarneaja pikkuse eest. Antud tarneajad on keskmised toote saabumise ajad.

4.3. Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel.

4.4. „Tulen ise järele“ tarneviisi valimisel saab kauba kätte Paavli e-poe kontorist, Paavli 2a, hoone 1, Tallinn,  E-R kell 11-16:30. Palume kaubale järele tulla 5 päeva jooksul. Kohapeal ei saa kaubaga tutvumas käia ega kauba eest tasuda.

 

  1. Tagastamisõigus

5.1. Peale tellimuse kättetoimetamist on Kliendil õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul tagastada.

5.2. Tagastataval tootel peab alles olema Paavli e-poe poolt kinnitatud kleebis-tootekood.

5.3. Kauba tagastamisega seotud kulu kannab Klient. Paavli e-pood kannab kauba tagastusega seotud kulu juhul kui kohaletoimetatud kaup erines tellitust.

5.4. Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba tagastamise avaldus 14 päeva jooksul, peale tellimuse kättesaamist e-posti aadressil epood@paavlikaltsukas.ee

5.5. Kauba tagastamise avaldus võiks olla Paavli e-poest saadaval blanketil. Vabas vormis esitatud avaldus peab kindlasti sisaldama: ostja ees- ja perekonnanimi, tootekood ja tellimuse numbrit.
5.6 Raha tagastame ainult arveldusarvele, kust on tehtud ülekanne tellimuse eest.

5.7. Kaup tuleb Kliendil Paavli e-poodi tagastad hiljemalt 14 päeva jooksul alates tagastusavalduse esitamisest.

Kaup tuleb antud aja jooksul tuua ise aadressile Paavli 2 a, Tallinn või saata järgmistesse pakiautomaatidesse:

* Itella: Tallinna Stroomi Keskus (Tuulemaa 20, Tallinn, Tallinn )

* Omniva: Pelgulinna Selverisse (Sõle 51, 10318 Tallinn )

5.8. Juriidilistele isikutele antud 14 päevane tagastus õigus ei kehti, v.a juhul, kui toode on defekte.
5.9. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

 

  1. Vastutus

6.1. Paavli e-pood vastutab Teie ees ja Teie vastutate Paavli e-pood ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

 

  1. Vääramatu jõud

7.1. Paavli e-pood ei vastuta tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida Paavli e-pood ei saanud mõjutada või ette näha.

 

  1. Isikuandmete kaitse ja turvalisus

8.1. Paavli e-pood lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja neid ei avaldata kolmandatele osapooltele, v.a. postifirmale vajalik info.

8.2. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Kliendi personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub Paavli e-poe poolne ligipääs.

 

  1. Pretensioonide esitamise kord

9.1. Paavli e-pood müüb kasutatud või vähekasutatud kaupa.

9.2. Paavli e-pood vastutab Kliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest mis ilmnevad kuni kahe (2) aasta jooksul alates kauba üleandmisest Kliendile. Siiski peab pretensiooni käsitlemisel arvestama asjaoluga, et tegemist on kasutatud toodetega ja tootjapoolne garantii puudub.

9.3. Müüja ei vastuta asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, kui ostja lepingu sõlmimisel asja lepingutingimustele mittevastavust teadis või pidi teadma (Võlaõigusseadus § 218 (4)).

9.4. Kliendil on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Paavli e-poe poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.

9.5. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile epood@paavlikaltsukas.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

9.6. Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Kliendiga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.